1. «Ήρωας» Πασχαλάκης απέκρουσε πέναλτι του Τάντιτς! (video) - Ποδόσφαιρο - Champions League - Π.Α.Ο.Κ. | sport-fm.gr: ΣΠΟΡ FM 94.6  ΣΠΟΡ FM 94.6
  2. Άγιαξ - ΠΑΟΚ: Έπιασε το πέναλτι του Τάντιτς ο Πασχαλάκης! (vid)  gazzetta.gr
  3. Δύο πέναλτι σε 10' ο Άγιαξ: Έπιασε το πρώτο ο Πασχαλάκης, ισοφάρισε σε 1-1 ο Τάντιτς! (vids)  SDNA
  4. Κέρδισε και δεύτερο πέναλτι ο Άγιαξ και 1-1 με τον Τάντιτς (ΒΙΝΤΕΟ)  MetroSport.gr
  5. Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google
Champions League & ΠΑΟΚ - Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης απέκρουσε την εκτέλεση πέναλτι του Τάντιτς στο 32ο λεπτό και κράτησε τον ΠΑΟΚ μπροστά στο σκορ με 1-0 στην Γιόχαν Κρόιφ Αρένα. Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης απέκρουσε την εκτέλεση πέναλτι του Τάντιτς στο 32ο λεπτό και κράτησε τον ΠΑΟΚ μπροστά στο σκορ με 1-0 στην Γιόχαν Κρόιφ Αρένα.

Άγιαξ - ΠΑΟΚ: Έπιασε το πέναλτι του Τάντιτς ο Πασχαλάκης! (vid) | Champions League & ΠΑΟΚ | gazzetta.gr

Δεν είχε δεύτερη απάντηση ο Πασχαλάκης... Με νέο πέναλτι που έδωσε ο Άγγλος διαιτητής, Πόουσον, σε χέρι του Μπίσεσβαρ, ο Τάντιτς ανέλαβε και πάλι την εκτέλεση με τον Σέρβο αυτή τη φορά να κάνει το 1-1Δεν είχε δεύτερη απάντηση ο Πασχαλάκης... Με νέο πέναλτι που έδωσε ο Άγγλος διαιτητής, Πόουσον, σε χέρι του Μπίσεσβαρ, ο Τάντιτς ανέλαβε και πάλι την εκτέλεση με τον Σέρβο αυτή τη φορά να κάνει το 1-1

Έβαλε το δεύτερο πέναλτι ο Τάντιτς και 1-1 ο Άγιαξ (video) - Ποδόσφαιρο - Champions League - Π.Α.Ο.Κ. | sport-fm.gr: ΣΠΟΡ FM 94.6

Ο Άγιαξ ισοφάρισε σε 1-1 αλλά χρειάστηκε δύο πέναλτι για να το καταφέρει με τον Πασχαλάκη να αποκρούει το πρώτο του Τάντιτς στο 32ο λεπτό, αλλά να μην μπορεί να...Ο Άγιαξ ισοφάρισε σε 1-1 αλλά χρειάστηκε δύο πέναλτι για να το καταφέρει με τον Πασχαλάκη να αποκρούει το πρώτο του Τάντιτς στο 32ο λεπτό, αλλά να μην μπορεί να...

Δύο πέναλτι σε 10' ο Άγιαξ: Έπιασε το πρώτο ο Πασχαλάκης, ισοφάρισε σε 1-1 ο Τάντιτς! (vids) | SDNA

Ο Άγγλος ρέφερι έδωσε δυο πέναλτι υπέρ του Αίαντα στο πρώτο μέρος, με τον Σέρβο να ευστοχεί στη δεύτερη εκτέλεση και να φέρνει το ματς στα ίσαΟ Άγγλος ρέφερι έδωσε δυο πέναλτι υπέρ του Αίαντα στο πρώτο μέρος, με τον Σέρβο να ευστοχεί στη δεύτερη εκτέλεση και να φέρνει το ματς στα ίσα

Κέρδισε και δεύτερο πέναλτι ο Άγιαξ και 1-1 με τον Τάντιτς (ΒΙΝΤΕΟ) - Metrosport.gr