1. Μπενφίκα - Πόρτο 1-2: Νταμπλ των "δράκων" στη Πορτογαλία  SPORT 24
  3. Έκανε το νταμπλ η Πόρτο! Πήρε το Κύπελλο κόντρα στην Μπενφίκα  NewsIT
  4. Τελικός Κυπέλλου Πορτογαλίας : Μάχη μεταξύ «δράκων» και «αετών»  In.gr
  5. Live Streaming: Μπενφίκα - Πόρτο (22:45)  Fosonline
  6. Προβολή πλήρους κάλυψης στην εφαρμογή Ειδήσεις Google
Μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος η Πόρτο πανηγύρισε και το Κύπελλο Πορτογαλίας επικρατώντας με 2-1 της Μπενφίκα του Οδυσσέα Βλαχοδήμου. Με παίκτη λιγότερο από το 38 έπαιζαν οι δράκοι . - SPORT 24 - Συνεχής Αθλητική ΕνημέρωσηΜετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος η Πόρτο πανηγύρισε και το Κύπελλο Πορτογαλίας επικρατώντας με 2-1 της Μπενφίκα του Οδυσσέα Βλαχοδήμου. Με παίκτη λιγότερο από το 38 έπαιζαν οι δράκοι .

Μπενφίκα - Πόρτο 1-2: Νταμπλ των δράκων στη Πορτογαλία - Πορτογαλία - SPORT 24

Ποδόσφαιρο: Ευρώπη - Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μπεμπά, η Πόρτο νίκησε 2-1 την Μπενφίκα και κατέκτησε το Κύπελλο Πορτογαλίας, ύστερα από το 2011! Δοκάρι στο 90' ο Ζότα για τους...Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μπεμπά, η Πόρτο νίκησε 2-1 την Μπενφίκα και κατέκτησε το Κύπελλο Πορτογαλίας, ύστερα από το 2011! Δοκάρι στο 90' ο Ζότα για τους «αετούς».

Μπενφίκα-Πόρτο 1-2 | Ποδόσφαιρο: Ευρώπη | gazzetta.gr

Ο τελικός Κυπέλλου στην Πορτογαλία δε θα μπορούσε να έχει καλύτερο ζευγάριΟ τελικός Κυπέλλου στην Πορτογαλία δε θα μπορούσε να έχει καλύτερο ζευγάρι

Τελικός Κυπέλλου Πορτογαλίας : Μάχη μεταξύ «δράκων» και «αετών» | in.gr

Οι τελικοί Άρσεναλ - Τσέλσι , Μπενφίκα - Πόρτο , αγώνες της Serie A , Formula 1, ΝΒΑ στο τηλεοπτικό πρόγραμμα . Σε ποια κανάλια θα τα δούμε σήμερα, Σάββατο 1...Οι τελικοί Άρσεναλ - Τσέλσι , Μπενφίκα - Πόρτο , αγώνες της Serie A , Formula 1, ΝΒΑ στο τηλεοπτικό πρόγραμμα . Σε ποια κανάλια θα τα δούμε σήμερα, Σάββατο 1...

Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Τα κανάλια για Άρσεναλ - Τσέλσι, Μπενφίκα - Πόρτο, Serie A, Formula 1, ΝΒΑ - Fosonline

Η χρονιά ανήκει στην Πόρτο η οποία είναι το απόλυτο «αφεντικό» στην Πορτογαλία, αφού μετά το πρωτάθλημα κατέκτησε και το Κύπελλο, νικώντας στον τελικό την Μπενφίκα με 2-1, παρότι αγωνίζονταν με δέκα παίκτες από το 38ο λεπτό.Η χρονιά ανήκει στην Πόρτο η οποία είναι το απόλυτο «αφεντικό» στην Πορτογαλία, αφού μετά το πρωτάθλημα κατέκτησε και το Κύπελλο, νικώντας στον τελικό την Μπενφίκα με 2-1, παρότι αγωνίζονταν με δέκα παίκτες από το 38ο λεπτό.

Συγκλονιστική Πόρτο, με δέκα από 38ο πήρε το Κύπελλο και έκανε το «νταμπλ» (vid) | SDNA

Ο τελικός κυπέλλου στην Πορτογαλία δεν γινόταν να έχει καλύτερο ζευγάρι. Από την μία η πρωταθλήτρια Πόρτο και από την άλλη η «διψασμένη» για τίτλο Μπενφίκα.Ο τελικός κυπέλλου στην Πορτογαλία δεν γινόταν να έχει καλύτερο ζευγάρι. Από την μία η πρωταθλήτρια Πόρτο και από την άλλη η «διψασμένη» για τίτλο Μπενφίκα.

Μάχη μεταξύ «δράκων» και «αετών» με φόντο το κύπελλο Πορτογαλίας (pics) - to10.gr

Αν και έπαιζε για σχεδόν 60 λεπτά με 10 παίκτες, η Πόρτο νίκησε 2-1 την Μπενφίκα και μετά το πρωτάθλημα κατέκτησε και το Κύπελλο Πορτογαλίας.Αν και έπαιζε για σχεδόν 60 λεπτά με 10 παίκτες, η Πόρτο νίκησε 2-1 την Μπενφίκα και μετά το πρωτάθλημα κατέκτησε και το Κύπελλο Πορτογαλίας.

Νταμπλ με δέκα παίκτες για Πόρτο! - Ποδόσφαιρο - Πορτογαλία | sport-fm.gr: ΣΠΟΡ FM 94.6